Sveiki atvykę į LDSNA tinklapį! Sveiki atvykę į LDSNA tinklapį!

  Kaip mus rasti?

  • Prezidiumo nuotrauka.jpg RSS LDSNA prezidiumo kreipimasis Įkelta2022.12.05

   Gerbiami Lietuvos diplomatų šeimos narių asociacijos nariai,

   norėtume Jums pranešti, kad šiemet rugpjūčio 29 d. vykusiame metiniame asociacijos susirinkime buvo išrinktas naujas LDSNA prezidiumas ir prezidentas. Prezidiumo nariais tapo Rimvydas Aniulis, Eglė Degutienė, Laimutė Motuzienė ir Iveta Puodžiūnienė, o asociacijos prezidentės vaidmuo buvo patikėtas Galinai Meilūnienei.

  • Robertas Dačkus 1.jpg Dianos Nausėdienės susitikimas su Lietuvos diplomatinių atstovybių vadovų sutuoktiniais Įkelta2022.12.02

   2022 metų rugpjūčio 29 deiną pirmoji ponia Diana Nausėdienė Prezidentūroje susitiko su Lietuvos diplomatinių atstovybių vadovų sutuoktiniais, Lietuvos diplomatų šeimų asociacijos atstovais.

   D. Nausėdienė su diplomatų sutuoktiniais aptarė jų visuomeninį vaidmenį ir veiklas atstovaujant Lietuvai užsienio valstybėse, iššūkius, su kuriais diplomatų šeimos susiduria išvykdamos gyventi į kitas valstybes. Susitikimo dalyviai pasidalijo savo gyvenimo ir prisitaikymo prie kitų kultūrų patirtimis, taip pat įžvalgomis, kaip sutuoktiniams efektyviai įsitraukti į Lietuvos vardo garsinimą užsienyje.

  Daugiau naujienų